Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 412 «Про передачу бюджетної установи- Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади»

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області
27.12.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року, 05.12.2018 року)
27.12.2018

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    №    520

Про внесення змін до рішення  районної

ради від 16.03.2018   року №  412

«Про передачу бюджетної установи-

Перечинська дитяча музична школа

та майна цієї установи із спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району у власність

Перечинської міської об’єднаної

територіальної громади»

Відповідно до пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради Закарпатської області від 07 грудня 2017 року №137 “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Перечинської міської  об’єднаної громади бюджетних установ та майна цих установ», розглянувши лист Перечинської міської ради від 14.12.2018 року № 1222/01-14 щодо необхідності внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018   року №  412 «Про передачу бюджетної установи-Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади» та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1.Внести зміни до  рішення районної ради від 16.03.2018   року №  412 «Про передачу бюджетної установи-Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади», а саме:

1.1. Викласти пункт 1 даного рішення у новій редакції:  «Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради Закарпатської області бюджетну установу – Перечинську дитячу музичну школу, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 91 та майно цієї установи.

1.2. Викласти пункт 3 даного рішення у новій редакції:  «Перечинській міській раді Закарпатської області здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо прийняття, зазначених в пункті 1 цього рішення бюджетних установ та майна цих установ згідно з чинним законодавством.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови   районної державної адміністрації Чомоляк М.І.  та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації      (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                              М.І.Ласкін