Про внесення змін до рішення 21 сесії cільської ради VІІ скликання від 26.06.2018 р. №93 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вільшинківської сільської ради»

Про скликання тридцятої сесії районної ради УІІ скликання
10.12.2018
Сьогодні вшановують ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

ВІЛЬШИНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕЧИНСЬКОГО РАЙОНУ

ДВАДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  №120

Від 10 грудня 2018 року

с.Вільшинки

Про внесення  змін до рішення 21 сесії

cільської  ради VІІ скликання від 26.06.2018 р.

№93 «Про  встановлення місцевих податків

і зборів на території  Вільшинківської

сільської ради»

Керуючись ст.. 143 Конституції України, п.24 ст.26, ст. .ст. 59,69 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про  внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості  бюджетних надходжень у 2019 році» №2245-VІІІ від 07.12.2017 року, « Про внесення змін  до Податкового кодексу України та деяких  законів України щодо  стимулювання утворення та діяльності сімейних  фермерських господарств»

№2497-VІІІ від 10.06.2017 р. , сільська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення 21 сесії Вільшинківської сільської ради VІІ скликання  від 26.06.2018р. №94 «Про  встановлення  місцевих податків і зборів на території Вільшинківської  сільської ради» а саме:
    • Пункт 4 «Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» Додатку№3 «Положення про плату за землю на території Вільшинківської сільської ради викласти в наступній редакції:

«4.1. Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством.

4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які  надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення .

4.3 Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються  відповідно до пункту  6.3. розділу  6 цього Положення.»

1.2 Доповнити пункт 6 « Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів,нормативну грошову оцінку яких

не проведено» Додатку № 3 «Положення про плату за землю на території Вільшинківської  сільської ради» підпунктом 6.3:

«6.3. Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 0,1 відсоток від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатській області.»

1. Секретарю виконкому сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.
  2. Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного  розвитку, підприємництва та комунальної власності.

Сільський голова                                                                                  І.І.Цубина