Про внесення змін до  районної  Програми поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської  на 2021 рік
05.06.2020
ОГОЛОШЕННЯ!!!
05.06.2020

сесія       скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від _____  2020 року                   м. Перечин                        № ______

Про внесення змін до  районної  Програми

поводження з твердими побутовими   відходами

у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши та обговоривши зміни до  районної  Програми поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки , затвердженої рішенням районної ради від 30.20.12.2018 № 512 районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки , затвердженої рішенням районної ради від 30.20.12.2018 № 512, виклавши додаток 2 у новій редакції (додається).
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Гапак С.А.) передбачити асигнування на фінансування внесених змін до районної Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Дупина та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.)..

Голова ради                                                                                  М.ЛАСКІН

до Програми

Потреба в коштах на 2019-2023 роки на виконання заходів Програми

Заходи програми Відповідальні виконавці Термін виконання  Потреба в коштах тис.грн Джерела фінансування
початок закінчення всього За роками реалізації Програми
    2020 2021 2022 2023 2024 2025
 Дольова участь в будівництві сміттєсортувального та сміттєперебного комплексу

Ужгородська райдержадміністрація,

КП ЗОР «Будкомплектторг»

2020 2025 1250,0 250,0 250,0 250,0 250,0 250,0 250,0 Місцевий бюджет
Дольова участь в будівництві автомобільн дороги до об’єкту поводження з ТПВ 100,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 25,0 Місцевий бюджет

Поянювальна записка

до проекту рішення про внесення змін до районної Програми  поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки

Дані зміни до програми спрямовані на створення умов, що сприятимуть організації виконання комплексу робіт для дотримання вимог законів України «Про відходи», «Про охорону навколишнього середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та підзаконних актів( постанови,накази, правила тощо).

Дотримання вимог щодо поводження з твердими побутовими відходами є пріоритетним завданням Комплекс заходів направлений на вирішення цього завдання визначає правові,організаційні та економічні засади діяльності, повязаної із запобіганням , зменшенням обсягів утворення відходів,їх збиранням,перевезенням, сортуванням,знешкодженням та захороненням, а також відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природнє середовище та здоровя людини на території району.

Зміни до проекту рішення вносяться у зв’язку з прийманням дольової участі району в будівництві сміттєпереробного комплексу в Ужгородському районі.

Завідувач сектором житлово-комунального

господарства, енергетики та захисту довкілля

райдержадміністрації                                                                           Іван ЛЕГЕЗА