Про внесення змін до районної  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня»  Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік

Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645  “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року)
23.03.2020
Поіменне голосування від 23.03.2020 року
23.03.2020

Сорок перша сесія  УІІ скликання

(позачергова)

23.03.2020                              м.Перечин                                            № 672

Про внесення змін до районної  Програми

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року  № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області,  розглянувши та обговоривши зміни до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, районна рада вирішила :

1. Внести зміни у районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, замінивши у додатку 1 п. 3 ” на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 1050,0″ на “на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 3000,0”, п. 6 «виплата пенсії і допомоги, інші виплати населенню – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 65,0» на «відшкодування сум пільгових пенсій ПФІ. Відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства в т.ч.; Відшкодування проїзду на консультації за направленнями – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 300,0», п. 7 «придбання обладнання і предметів довгострокового користування – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 1830,0» на «придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки; придбання медичного обладнання; придбання транспортних засобів; інше» – у графі «Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн. – 3000,0».
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді   і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                             М.Ласкін

до Програми

Орієнтовні обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна  лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області  на 2020 рік

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Строк вико­нання за­ходу Джерела фінансування Орієнтов­ні обсяги фінан­сування,

тис. грн.

3. Придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів Придбання медикаментів, дезінфікуючих засобів,   перев’язувальних матеріалів, рентгенплівок, виробів медичного призначення 2020 Районний бюджет

3000,0
6. Виплата пенсії і допомоги, інші виплати населенню Відшкодування сум пільгових пенсій ПФІ. Відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства в т.ч.;

Відшкодування проїзду на консультації за направленнями

2020 Районний бюджет

300,0
7. Придбання обладнання і предметів довгострокового користування Придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки; придбання медичного обладнання;

придбання транспортних засобів;

інше

2020 Районний бюджет

3000,0