Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району
13.09.2019
Про затвердження фінансового плану на 2020 рік КНП ПРЦПМСД
16.09.2019

Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки КНП ПРЦПМСД

Тридцята шоста   сесія  УІІ скликання

_______ 2019 р.               м.Перечин                                   №

Про внесення змін і доповнень до районної

Програми фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області щодо внесення змін додоповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 березня 2019 року № 543 у зв’язку з  необхідністю проведення державної реєстрації транспортних засобів придбаних для  комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, районна рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік в додаток 1 «Орієнтовні обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради на 2019 рік»: пунктом  № 10 « Забезпечення державної реєстрації придбаних для КНП « Перечинський РЦ ПМСД» Перечинської районної ради санітарних автомобілів ( сім одиниць ) та виклавши пункти  № 11 в новій редакції що додаються.

1.1. Викласти пункт 10 у новій редакції (додається).

1.2. Доповнити пунктом 11 (додається).

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування заходів Програми.

3.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. забезпечити реалізацію заходів  Програми.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та  постійні комісії районної ради:  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                        М.І.Ласкін