Про внесення змін до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки

Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна
06.11.2019
Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради
06.11.2019
Показати всі

Про внесення змін до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

        

31.10.2019                            м.Перечин                                    № 610  

 

 

Про внесення змін до Програми

покращення рівня обслуговування

платників податків Перечинської

державної податкової інспекції Ужгородського

управління Головного управління ДФС

у Закарпатській області на 2019-2020 роки

 

Відповідно  до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  розглянувши та обговоривши   зміни до Програми покращення рівня обслуговування  платників податків Перечинської державної  податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020  роки , затвердженої  рішенням районної ради  від  16 травня  2019 року № 561,  районна рада вирішила :

 

  1. Внести зміни до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління  Головного управління  ДФС  у Закарпатській області на 2019 – 2020 роки :

1.1. Замінити в Програмі слова “Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпратській області” на слова “Перечинської державної  податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області”.

1.2.  У пункті  3 “Основні заходи” Програми, пункт 3.1 викласти в редакції “Покращення матеріально-технічного забезпечення Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області, зокрема проведення поточного ремонту адмінприміщень Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області, системи опалення, комп’ютерної та електричної мережі. Протягом 2019 – 2020 років”.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю. ).

 

 

Голова ради                                                                      М.І. Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту