Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна
06.11.2019
Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради
06.11.2019

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                            м.Перечин                                    № 610

Про внесення змін до Програми

покращення рівня обслуговування

платників податків Перечинської

державної податкової інспекції Ужгородського

управління Головного управління ДФС

у Закарпатській області на 2019-2020 роки

Відповідно  до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  розглянувши та обговоривши   зміни до Програми покращення рівня обслуговування  платників податків Перечинської державної  податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020  роки , затвердженої  рішенням районної ради  від  16 травня  2019 року № 561,  районна рада вирішила :

1. Внести зміни до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління  Головного управління  ДФС  у Закарпатській області на 2019 – 2020 роки :

1.1. Замінити в Програмі слова “Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпратській області” на слова “Перечинської державної  податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області”.

1.2.  У пункті  3 “Основні заходи” Програми, пункт 3.1 викласти в редакції “Покращення матеріально-технічного забезпечення Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області, зокрема проведення поточного ремонту адмінприміщень Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області, системи опалення, комп’ютерної та електричної мережі. Протягом 2019 – 2020 років”.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю. ).

Голова ради                                                                      М.І. Ласкін