Привітання з Великоднем!
16.04.2020
Про затвердження фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” на 2020 рік у новій редакціїа
18.05.2020

Про внесення змін до Програми фінпідтримки КНП “ПРЦПМСД” на 2020 рік

___________ сесія  УІІ скликання

_____2020 року                       м.Перечин                                    проект

Про внесення змін та доповнень до районної

Програми фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві  державні адміністрації», підпункту 21 пункту 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року 1303 « Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» ( із змінами), з метою безоплатного та адекватного знеболення онкохворих району, районна рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення в районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік в додаток 1 «Орієнтовні обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради на 2020 рік» :
    • Викласти пункти 6 і 10 в новій редакції ( додається).
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Гапак С.А.) при формуванні бюджетів передбачати асигнування для фінансування заходів Програми.
  3. Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. забезпечити реалізацію заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                  Михайло ЛАСКІН

Відповідно до постанови кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (із змінами), у зв’язку з ліквідацією відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів по програмі «Онкологія»  з метою безоплатного і адекватного знеболення онкохворих необхідно внести зміни та доповнення до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік.

Директор                                                                                       Ю.Ю. Малишко

Додаток 1

Орієнтовні обсяги фінансування районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги»

Перечинської районної ради Закарпатської області

на 2020 рік

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Строк вико­нання за­ходу Джерела фінансування Орієнтов­ні обсяги фінан­сування,

тис. грн.

6. Інші виплати населенню Відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства, в тому числі :

– паліативна допомога онкохворим;

– всі інші категорії пацієнтів.

2020 Районний бюджет 275,0

80,0