26.02.2020

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Тридцять дев»ята сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                    проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про внесення змін до районної  Програми

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області,  розглянувши та обговоривши зміни до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, районна рада вирішила :

1. Внести зміни у районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, замінивши у додатку п. 8 “назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) – Капітальний ремонт інших об’єктів, перелік заходів програми – Капітальний ремонт будівлі Перечинської ЦРЛ (заміна вікон та дверей ) в м. Перечин, Капітальний ремонт будівлі стоматологічного відділення Перечинської ЦРЛ в м. Перечин, вул. Ужанська, 8” на “назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) – Ремонт та виготовлення документів,  перелік заходів програми – Капітальний ремонт, поточний ремонт, виготовлення проектно-кошторисної документації”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді   і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                             Михайло ЛАСКІН

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до районної Програми Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік

У зв’язку з можливістю проведення капітальних та поточних ремонтів, виготовлення проектно-кошторисної документації комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області необхідно внести зміни до  п. 8 Додатку до районної Програми   Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік.

Директор                                                                                   Данилаш В.В.