Про внесення змін до рішення районної ради 645 Про районний бюджет

Закарпатської області

____________  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року                 м.Перечин                            №

Про внесення змін до фінансового плану

комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області від   19.02.2020 року №  85/2019 щодо   необхідності внесення змін, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1.Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік, затвердженого  рішенням  районної ради  від  31.10.2019 року № 606, виклавши  його в новій редакції  (додається).

2.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. вжити  заходів щодо виконання показників фінансового плану на   2020 рік .

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

(Крупчинський Б.Ю.); з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                               М.І.Ласкін

Пояснювальна записка

до проекту рішення Перечинської  районної ради

«Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік».

У звязку з необхідністю забезпечення автоматизованих робочих місць сімейних лікарів більш швидким широкосмуговим інтернетом ( 50- 100 Мбт) та програмним забезпеченням електронного обліку пацієнтів виникла необхідність збільшити видатки на ці заходи. Необхідно внести зміни в фінансовому плані, а саме:

Зменшити план на 2020 рік;

• «Ремонт та запасні частини до транспортих засобів» – на 20,0 тис.грн.
  • «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» – на 20,0 тис.грн.
  • «Паливо мастильні матеріали»- на 30,0тис.грн.
  • “Витрати на канцтовари,офісне приладдя”- на 10,0 тис.грн.
  • “Витрати на обслуговування оргтехніки” – на 10,0 тис.

Збільшити видатки в фінансовому плані на 2020 рік;

• «Господарські товари та інвентар»- на 40,0 тис.грн. -для придбання дрібного медичного обладнання.
  • “Витрати на звязок і інтернет”- 15,0 тис.грн. – для забезпечення амбулаторій району швидкісним інтернетом від 50 мгб.
  • “Витрати на придбання та супровід програмного забезпечення” – 35,0тис.грн. – на придбання програмного забезпечення електронного обліку пацієнтів.

Директор                                                                              Юрій МАЛИШКО

Фін.план – 2020 із змінами