Про внесення змін до Програми розвитку бібліотек  як інформаційних і культурних центрів  на 2019 -2020 роки
23.03.2020
Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік
23.03.2020

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                                м.Перечин                                            № 663

Про внесення змін до фінансового плану

комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області від   19.02.2020 року №  85/2019 щодо   необхідності внесення змін, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1.Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік, затвердженого  рішенням  районної ради  від  31.10.2019 року № 606, виклавши  його в новій редакції  (додається).

2.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. вжити  заходів щодо виконання показників фінансового плану на   2020 рік .

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

(Крупчинський Б.Ю.); з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                      М.І.Ласкін