Про затвердження Порядку складання,  затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги »  Перечинської районної ради Закарпатської області
23.06.2020
23.06.2020

Сорок третя сесія  УІІ скликання

18.06.2020                         м.Перечин                                    №  686

Про внесення змін до фінансового плану

комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

( із змінами від 17.03.2020 року)

Відповідно до статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області від   25.05.2020 року № 559 /2020 щодо необхідності внесення змін, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом»,  заслухавши та обговоривши інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю.  Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної радиЗакарпатської області на 2020 рік ( із змінами від 17.03.2020 року), районна рада вирішила:

1. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік, затвердженого рішенням районної ради від 31.10.2019 року № 606 (із змінами від 17.03.2020 року), виклавши його в новій редакції  (додається).

2.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. вжити заходів щодо виконання показників фінансового плану на 2020 рік.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

(Крупчинський Б.Ю.); з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                      М.І.Ласкін