Протокол засідання позачергової 42 сесії районної ради
28.05.2020
Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької  сільської ради на 2021 рік

___________________ сесія  УІІ скликання

м.Перечин

Про внесення змін до фінансового плану

комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області від   25.05.2020 року №  /2020 щодо необхідності внесення змін , з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік, затвердженого рішенням районної ради від 31.10.2019 року № 606 зі змінами затвердженими рішенням районної ради від 17.03.2020 року № 663 виклавши його в новій редакції  (додається).

2.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. вжити заходів щодо виконання показників фінансового плану на 2020 рік.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

(Крупчинський Б.Ю.); з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                      М.І.Ласкін

Пояснювальна записка

до проекту рішення Перечинської  районної ради

«Про затвердження змін до фінансового плану на  2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області».

Внести зміни в фінансовому плані, в звязку з економією витрат на

тверде паливо.

рядок  164 “Витрати на тверде паливо” зменшити на 64,7 т.грн.

рядок 121“Відшкодування медикаментів пільговим категоріям населення”

збільшити на 64,7 т.грн.

рядок 170 “Витрати на оплату праці”збільшити на 549,1 т.грн. в звязку з

виплатою  відпускних та матеріальної допомоги працівникам в

другому і третьому кварталі 2020р.

рядок 180″Відрахування на соціальні заходи” збільшити 113,5 т.грн.

Директор                                                          Ю.Ю.МАЛИШКО