Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік

23.03.2020
23.03.2020

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                               м.Перечин                                            № 664

Про внесення змін до фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської

області на 2020 рік

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказу  Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області ,враховуючи  лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області № 180\2020 від 12.02.2020 року,  розглянувши  та обговоривши  зміни до фінансового плану підприємства на 2020 рік , затвердженого рішенням районної ради від 12.12.2020 року №637, районна рада вирішила:

1.Внести  зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020рік, затвердженого рішенням районної ради від 12.12.2020 року №637 ,виклавши його в новій редакції ( додається).

2.Відповідальність  за виконання показників фінансового плану  на 2020 рік  покласти на директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В..

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Дупина В.М, заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                    (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю.Ю.)

Голова ради                                                                         М.І. Ласкін