23.06.2020
Про затвердження фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської  на 2021 рік
23.06.2020

Сорок третя сесія  УІІ скликання

18.06.2020                         м.Перечин                                    №  683

Про  внесення змін  до  фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської

області на 2020 рік ( із змінами від 23.03.2020 року)

Відповідно до статей 75-78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» (із змінами), статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області ,враховуючи  лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області № 409/2020 від 30.03.2020 року,  розглянувши  та обговоривши фінансовий план підприємства на 2020 рік ,затвердженого рішенням  районної ради  від 12.12.2019 року № 637, ( із змінами від 23.03.2020 року),  районна рада вирішила:

1. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік, затвердженого рішенням районної ради  від 12.12.2019 року № 637, ( із змінами від 23.03.2020 року), що додається.

2.Відповідальність за виконання показників фінансового плану  на 2020 рік  покласти на директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В..

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М., та постійні комісії районної ради: економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                      М.І.Ласкін