Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки,
02.06.2020
Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської  на 2021 рік
05.06.2020

Про тимчасове звільнення від сплати орендної плати

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про тимчасове звільнення

від сплати орендної плати

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненю і поширенню корона вірусної хвороби (СОVІD-19)”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19”,  на виконання пункту 4 рішення Закарпатської обласної ради від 18.03.2020 року №1713 “Про тимчасове припинення нарахування орендної плати”, враховуючи рішення тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації від 11 березня 2020 року, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Перечинської об’єднаної територіальної громади від 16.03.2020 року, розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців Малоша Р.Й. від  01.04.2020 року,  Попадинець О.Н. від 17.04.2020 року,  Дудкіна В.В. від 15.05.2020 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Звільнити фізичну особу-підприємця Малош Р.Й. від сплати орендної плати за договором оренди №52 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 19.10.2018 року на період дії обмежувальних карантинних заходів, починаючи з 01.04.2020 року по 11.05.2020 року включно.
  2. Звільнити фізичну особу-підприємця Попадинець О.Н. від сплати орендної плати за договором оренди №51 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 19.10.2018 року на період призупинення освітнього процесу в Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного розвитку, починаючи з 03.02.2020 року до початку відновлення освітнього процесу в Перечинській гімназії.
  3. Звільнити фізичну особу-підприємця Дудкіна В.В. від сплати орендної плати за договором оренди №42 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 15.12.2017 року на період дії обмежувальних карантинних заходів, починаючи з 19.03.2020 року по 11.05.2020 року включно.
  4. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити проведення нарахування орендної плати з урахуванням прийнятого рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін