Про     структуру і  чисельність виконавчого апарату районної ради, кошторис видатків  виконавчого апарату  на 2020 рік

Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року, від 8.08.2019 року )
22.11.2019
Про встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальних допомог голові та заступнику голови Перечинської районної ради на 2020 рік
22.11.2019

Закарпатської області

Тридцять сьома  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року  №               м.Перечин                          ___________

Про     структуру і  чисельність

виконавчого апарату районної ради,

кошторис видатків  виконавчого апарату

на 2020 рік

Відповідно до статтей 43, 58  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого  місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,судів та інших органів” (із змінами), наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року (із змінами), з метою підвищення ефективності виконання завдань, функцій та повноважень, покладених на виконавчий апарат районної ради, враховуючи результати функціонального обстеження обов»язків працівників виконавчого апарату, районна рада вирішила:

1. Затвердити структуру       і     чисельність       виконавчого     апарату районної ради на 2020 рік згідно з додатком 1.
  2. Затвердити кошторис     видатків   на   утримання    районної  ради та  її виконавчого апарату на 2020 рік згідно з додатком  2.
  3. Фінансовому управлінню Перечинської районної державної адміністрації (Керецман.Л.В.) передбачити видатки на утримання районної ради та її виконавчого апарату відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради (Ласкіна М.І.) та постійну комісію районної ради  з питань економічної реформи, планування,бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.)

Голова ради                                                                  М.І.Ласкін

до рішення районної   ради

____________№ ________

СТРУКТУРА І ЧИСЕЛЬНІСТЬ

виконавчого апарату районної ради на 2020 рік

І. Керівництво ради та патронатна  служба

№ з/п Назва структурного підрозділу та посад Кількість посад Примітка
1 Голова районної ради 1

2 Заступник голови ради 1

3 Керуючий справами 1

4 Радник голови ради з питань юридичного забезпечення 1

ІІ. Відділ організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування

3 Головний спеціаліст 1

ІІІ. Відділ документообігу та протокольного забезпечення

3 Головний спеціаліст 1

ІУ. Відділ фінансово-господарського  забезпечення

2 Водій 1

3 Завідувач господарством 1

4 Прибиральниця 1

5 Черговий 1

У. Відділ комунального майна та зв”язків з громадськістю

2 Головний спеціаліст 1

Всього :                                   18  штатних одиниць.

Заступник голови ради                                                  М.М .Петрішко