План роботи районної ради на 2019 рік
27.12.2018
Про встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальних допомог голові та заступнику голови Перечинської районної ради на 2019 рік
27.12.2018

Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради, кошторис видатків виконавчого апарату на 2019 рік

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    №   524

Про     структуру і  чисельність

виконавчого апарату районної ради,

кошторис видатків  виконавчого апарату

на 2019 рік

Відповідно до статей 43, 58  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого  місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,судів та інших органів” (із змінами), наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року (із змінами), з метою підвищення ефективності виконання завдань, функцій та повноважень, покладених на виконавчий апарат районної ради, враховуючи результати функціонального обстеження обов’язків працівників виконавчого апарату, районна рада вирішила:

1. Затвердити структуру       і     чисельність       виконавчого     апарату районної ради на 2019 рік згідно з додатком 1.
  2. Затвердити кошторис     видатків   на   утримання    районної  ради та  її виконавчого апарату на 2019 рік згідно з додатком  2.
  3. Фінансовому управлінню Перечинськоїрайонної державної адміністрації (Керецман.Л.В.) передбачити видатки на утримання районної ради та її виконавчого апарату відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради  з питань економічної реформи, планування,бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                  М.І.Ласкін

до рішення районної ради

20.12.2018 524

СТРУКТУРА І ЧИСЕЛЬНІСТЬ

виконавчого ппарату районної ради на 2019 рік

І. Керівництво ради та патронатна  служба

№ з/п Назва структурного підрозділу та посад Кількість посад Примітка
1 Голова районної ради 1

2 Заступник голови ради 1

3 Керуючий справами 1

4 Радник голови ради з питань юридичного забезпечення 1

ІІ. Відділ організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування

3 Головний спеціаліст 1

ІІІ. Відділ документообігу та протокольного забезпечення

3. Головний спеціаліст 1

ІУ. Відділ фінансово-господарського  забезпечення

2 Водій 1

3 Завідувач господарством 1

4 Прибиральниця 1

5 Черговий 1

У. Відділ комунального майна та зв”язків з громадськістю

2 Головний спеціаліст 1

Всього :                                   18  штатних одиниць.

Заступник голови ради                                                                       М.М. Петрішко

до рішення районної ради

20.12.2018 року №  524

К О Ш Т О Р И С