Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки (зі змінами від 18.02.2016 року)

Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів

Двадцять третя сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року  №                                                                 проект

м.Перечин

Про стан ведення лісового господарства

у лісах постійних користувачів

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію   директора державного підприємства «Перечинський лісгосп»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва   Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів  , районна рада вирішила:

1.Інформації директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів  »   взяти до відома  (додається).

1. З метою збереження  запобігання погіршення екологічного стану довкілля та недопущення зменшення ареалу існування тваринного та рослинного світу рекомендувати лісокористувачам – державному підприємству «Перечинський лісгосп»  (Кополовець Я.М.)  та Ужгородському військовому лісництву (Урбан  Ю.Ю.) активізувати роботу щодо відновлення лісового фонду, в т.ч. шляхом посадки лісових культур та за рахунок природного  поновлення.
  2. Рекомендувати  керівникам державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  (Кополовець Я.М.), Ужгородського військового лісництва (Урбан Ю.Ю.):

3.1. Вчасно інформувати місцеві ради про заплановані площі рубок лісу та забезпечити  виконання рішення районної ради від 28.09.2006 року № 44 .

3.2. Погоджувати попередньо з органами місцевого самоврядування площі для рубок, що надаються на погодження Державному агентству лісових ресурсів.

1. Рекомендувати сільським та Перечинській міській радам розглянути на сесіях сільських та міської рад питання «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів».
  2.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін