Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних лісокористувачів та стан деревообробної галузі на території району

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ
23.08.2019
З Днем знань!
30.08.2019

36 сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року  №                                                                 проект

м.Перечин

Про стан ведення лісового господарства

у лісах постійних користувачів та стан

деревообробної галузі на території району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію  директора державного підприємства «Перечинський лісгосп» Кополовець Я.М., враховуючи інформації керівників деревообробної галузі на території району, рекомендації  постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

1.Інформацію директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та стан деревообробної галузі на території району», взяти до відома  (додається).

1. Рекомендувати керівнику державного підприємства «Перечинське лісове господарство» (Кополовець Я.М.):

2.1. при веденні господарської діяльності підприємства забезпечувати дотримання вимог земельного і природоохоронного законодавства, ефективне і раціональне використання природних ресурсів, дбати про покращення щорічного обсягу відтворення лісів у постійних лісокористувачів;

2.2. співпрацювати з органами місцевого самоврядування щодо покращення благоустрою населених пунктів району та вирішення питань забезпечення паливом жителів територіальних громад району,   можливість здешевлення ціни на паливні дрова для населення;

2.3. продовжувати роботу щодо вчасного проведення  капітальних ремонтів під»їздних та лісовозних доріг на території району, облаштування місць відпочинку та куріння в лісових масивах, охорони і захисту фауни та флори.

1. Рекомендувати керівнику державного підприємства «Перечинське лісове господарство» (Кополовець Я.М.) та керівникам деревообробної галузі на території Перечинського району забезпечувати належний рівень охорони праці, створювати безпечні умови на кожному робочому місці відповідно до вимог чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін