Про депутатський запит Булака Ю.В.
06.11.2019
Про  підготовку  підприємств, установ,організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років
06.11.2019

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                          м.Перечин                                    № 595

Про стан ведення лісового господарства

у лісах постійних користувачів та стан

деревообробної галузі на території району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію  директора державного підприємства «Перечинський лісгосп» Кополовець Я.М.. районна рада вирішила:

1. Інформацію директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство» Кополовець Я.М. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та стан деревообробної галузі на території району», взяти до відома  (додається).
  2. Рекомендувати  директору державного підприємства «Перечинське лісове господарство» Кополовець Я.М.:

2.1. при веденні господарської діяльності підприємства забезпечувати дотримання вимог земельного і природоохоронного законодавства, ефективне і раціональне використання природних ресурсів, дбати про покращення щорічного обсягу відтворення лісів.

2.2. співпрацювати з органами місцевого самоврядування щодо покращення благоустрою населених пунктів району та вирішення питань забезпечення паливом жителів територіальних громад району,   можливість здешевлення ціни на паливні дрова для населення;

2.3. Продовжувати роботу щодо вчасного проведення  ремонтів під»їздних та лісовозних доріг на території району, облаштування місць відпочинку та куріння в лісових масивах, охорони і захисту фауни та флори.

1. Рекомендувати  директору державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. створювати безпечні умови на кожному робочому місці відповідно до вимог чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін