Про звіт голови районної ради
27.12.2018
Про хід виконання Програми розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки
27.12.2018
Показати всі

Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Тридцята    сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  20.12.2018                             м.Перечин                                    №     500

 

Про стан та розвиток  туристичної

галузі на території Перечинського  району

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши і обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Доброцького П.П.  «Про  стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району»,   районна рада вирішила:

 

  1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації районної державної адміністрації Доброцького П.П. «Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району», взяти до відома (додається).
  2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Доброцький П.П.) активізувати роботу щодо здійснення оцінки внеску туристично-рекреаційної галузі в розвиток району, збільшення та впорядкування туристичних потоків, створення нових туристичних продуктів.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації  (Шеян Ю.Ю.).

 

Голова   ради                                                                                            М.І. Ласкін

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту