Про звіт голови районної ради
27.12.2018
Про хід виконання Програми розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки
27.12.2018

Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    №     500

Про стан та розвиток  туристичної

галузі на території Перечинського  району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши і обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Доброцького П.П.  «Про  стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району»,   районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації районної державної адміністрації Доброцького П.П. «Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району», взяти до відома (додається).
  2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Доброцький П.П.) активізувати роботу щодо здійснення оцінки внеску туристично-рекреаційної галузі в розвиток району, збільшення та впорядкування туристичних потоків, створення нових туристичних продуктів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації  (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                            М.І. Ласкін