Відзначено річницю перемоги над фашизмом
10.05.2019
Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки
11.05.2019

Про стан доріг державної та комунальної власності на території району

Закарпатської області

Тридцять третя  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року  №                                                                 проект

м.Перечин

Про стан  доріг державної та комунальної

власності на території району

Відповідно до статті 43  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши    інформацію  начальника відділу інфраструктури, житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації «Про стан   доріг державної та комунальної власності на території району», районна рада вирішила:

1.Інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І.  «Про стан  доріг державної та комунальної власності на території району» взяти до відома( додається ).

1. Рекомендувати районній державній адміністрації ( Ладомиряк М.П.), виконкомам міської та сільських рад району зазначеним в інформації здійснити заходи, спрямовані на  виконання робіт по утриманню та ремонту доріг державної та комунальної власності .
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І).

Голова  ради                                             М.І.Ласкін