Про стан боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Перечинського району за 12 місяців 2017 року

Про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 2017 рік
21.03.2018
Про виконання Програми посилення соціального захисту соціально вразливих категорій населення та підтримки громадських ветеранських організацій району на 2015-2017 роки
21.03.2018
Показати всі

Про стан боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Перечинського району за 12 місяців 2017 року

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  16.03.2018                             м.Перечин                                    №     384

 

 

Про  стан   боротьби із злочинністю,

охорони публічного порядку та

результати діяльності на території

Перечинського району за 12 місяців 2017 року

 

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про Національну поліцію», заслухавши та обговоривши інформацію начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління   Національної   поліції  у Закарпатській   області  Томаш  В.М.

«Про стан боротьби  із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності  на  території  Перечинського району за 12 місяців 2017 року», районна  рада вирішила:

 

1.Інформацію начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу  поліції  Головного управління  Національної поліції у Закарпатській  області  Томаша  В.М.   «Про стан боротьби  із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності  на  території  Перечинського району за 12 місяців 2017 року», взяти до відома (додається).

 

 

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності  на території  Перечинського району

за 12 місяців 2017 року

 

Працівниками Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області  протягом 12 місяців 2017 року,  вжито ряд необхідних організаційних та практичних  заходів, спрямованих на покращення стану роботи по профілактиці злочинів та правопорушень, захисту прав і свобод громадян, зміцнення законності та правопорядку на території Перечинського району.

Захист прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку здійснюється у  районі Перечинським відділенням поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

У 2017 році на території обслуговування  працівниками Перечинського відділення поліції проводилась робота з охорони прав та інтересів громадян, покращення форм і методів роботи із забезпечення публічного порядку та  безпеки, профілактики злочинності, недопущення скоєння злочинів, забезпечення безпеки дорожнього руху.

Протягом 12 -ти місяців 2017 року  надійшло 3268  заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та подій. Було прийнято рішення про списання матеріалів до справи по 2327 матеріалах, передано за належністю – 60 матеріал, 499 матеріалів було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Протягом вказаного періоду керівництвом відділення поліції на особистому прийомі прийнято 57 громадян.

Впродовж січня-грудня дільничними офіцерами поліції притягнуто до адміністративної відповідальності 186 громадян, з них: 38 громадян за розпивання спиртних напоїв в публічних місцях та появу в публічному місці в стані алкогольного сп’яніння, 5 громадян – за дрібне хуліганство, 50 громадян – за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях та ін. Дільничними офіцерами поліції протягом звітнього періоду вживались заходи, спрямовані на попередження та недопущення скоєння злочинів на ґрунті сімейно-побутових відносин. Дільничними офіцерами поліції винесено 6 офіційних попереджень громадянам, які допустили насильство в сім’ї та складено 6 адміністративних протоколів по ст. 1732  КУпАП України, який направлені для розгляду в суд. Особи які вчинили насильство в сімї поставлені на профілактичний облік, з якими систематично проводиться профілактична робота. За вказаний період часу на території обслуговування скоєно 3 злочини пов’язаний з насильством в сім’ї.

Значний внесок в профілактику правопорушень здійснюють групи реагування патрульної поліції (далі ГРПП), які несуть службу на території Перечинського району в межах зони обслуговування. Працівниками ГРПП протягом звітнього періоду складено 1707 протоколів про адміністративне правопорушення, більша частина з них – за порушення правил дорожнього руху – 1445 протоколів, з яких – 71 протокол складено за  керування водіями транспортних засобів у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП).

Аналізуючи стан злочинності, на території району можна сформувати таку структуру злочинності за скоєними на території району кримінальними правопорушеннями:

 • грабіж – 2 факти , з яких 1 розкритий;
 • тяжких та особливо тяжких злочинів – 61, по 19 закінчено досудове розслідування, закрито – 65;
 • ДТП – 2, з них розкрито – 2;
 • Незаконне заволодіння транспортними засобами – 2, проводиться досудове розслідування, розкрито – 1;
 • Хуліганство – 4 , 3 з них розкрито;
 • умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження – 3 фактів, з яких 3 факти розкрито.
 • умисне легке тілесне ушкодження –56 факти, з яких по 45 прийнято рішення, по 9 проводиться досудове розслідування;
 • незаконне поводження з вогнепальною зброєю –8 фактів, з яких 7 розкрито;
 • незаконне зберігання та збут наркотичних речовин – 8 фактів, з яких 6 розкрито;
 • крадіжки – 87 фактів, з яких 40 – розкрито;
 • Шахрайство – 32 факти, з яких – 29 розкрито.

На стан злочинності у районі в значній мірі впливає стан криміногенної обстановки в молодіжному середовищі. На території району на профілактичному обліку знаходиться 4 сім’ї, в яких проживають 4 дітей.  Було проведено 4 профілактичні бесіди з неповнолітніми, які схильні до скоєння правопорушення та їх батьками або особами, які їх заміняють та проведено 16 лекцій у навчальних закладах району.

Захист прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку

Забезпечення національної безпеки, громадського порядку, посилення боротьби зі злочинністю, зокрема її організованими формами, успішна протидія криміналізації економіки здійснюється як правоохоронними, так й усіма органами виконавчої влади.

Утвердження та реалізація прав і свобод людини і громадянина, подальше формування громадянського суспільства і побудови правової держави забезпечуватиметься, в основному, шляхом реалізації державних цільових програм та проведенням відповідних організаційних заходів.

Основними проблемними питаннями є:

матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів, яке не відповідає вимогам сьогодення та потребує покращення;

велика кількість зареєстрованих злочинів загально кримінальної спрямованості;

висока плинність кадрів заважає якісному формуванню професійного ядра правоохоронних органів.

Основними завданнями на 2018 рік є:

протидія криміналізації економіки, особливо в стратегічно важливих її галузях;

проведення роботи, спрямованої на виявлення і припинення корупційних діянь, хабарництва та інших зловживань посадовими особами;

викриття організованих злочинних груп і злочинних організацій, у першу чергу в пріоритетних галузях економіки;

забезпечення національної безпеки, публічного порядку, захисту громадян від злочинних посягань;

здійснення оперативно-пошукових заходів, спрямованих на ліквідацію каналів незаконної міграції іноземців, з метою послаблення їх впливу на криміногенну ситуацію в районі;

здійснення заходів щодо протидії незаконному обігу наркотиків та наркоманії;

здійснення заходів щодо запобігання правопорушень серед неповнолітніх.

Ресурсне забезпечення передбачених завдань і заходів здійснюватиметься за рахунок реалізації заходів програм із захисту прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку.

 

 

 

Начальник Перечинського ВП

Ужгородського ВП ГУ НП

в Закарпатській області

підполковник поліції                                                                         Томаш В.М.                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту