Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради УІІ скликання

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
Протокол поіменного голосування від 05.07.2018р.
05.07.2018

Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради УІІ скликання

голови Перечинської районної ради

Закарпатської області

Від   04 липня   2018 року  №       54/01-05

м.Перечин

Про скликання    позачергової

двадцять шостої сесії районної ради

УІІ  скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8  Регламенту роботи районної ради VІІ скликання , у зв»язку з реформуванням галузі охорони здоров»я в районі, враховуючи нагальну потребу в своєчасному завершенні реорганізації шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області , враховуючи лист районної державної адміністрації  від 04.07.2017р. № 230/01-31   скликати   позачергову двадцять шосту сесію районної ради УІІ скликання   05 липня 2018 року о 9 годині 30 хв. в залі засідань районної ради  з таким порядком денним:

1. Про    комунальне  некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.

Голова   ради                                                    М.І.Ласкін