Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді Закарпатської області комунального майна
Про скликання двадцять четвертої сесії районної ради УІІ скликання

Про скликання двадцять четвертої сесії районної ради УІІ скликання

голови Перечинської районної ради

Закарпатської області

Від   16.04.2018 року                                                                    № 31/01-05

м.Перечин

Про скликання     двадцять

четвертої  сесії  районної  ради

УІІ  скликання

Відповідно до частини 5 статті 46 та статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8  Регламенту роботи районної ради VІІ скликання , у зв»язку з реформуванням галузі охорони здоров»я в районі, враховуючи нагальну потребу в реєстрації комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області», враховуючи лист комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної мелико-санітарної допомоги» від 12 .04. 2018 року № 14/2018 , лист Перечинської міської ради від 12.04.2018 року № 358/01-14, лист Перечинської міської ради від 04.04.2018 року № 340/01-14  скликати     двадцять четверту сесію районної ради УІІ скликання  17 квітня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради  з таким порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.
  2. Про вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа.
  3. Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді комунального майна.
  4. Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.

Голова ради                                                                М.І.Ласкін