Про  скликання  позачергової сорок  п»ятої  сесії  районної  ради УІІ скликання

СПІВЧУТТЯ
25.08.2020
Про затвердження Плану розвитку   комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області
25.08.2020

Про  скликання  позачергової сорок  п»ятої  сесії  районної  ради УІІ скликання

голови Перечинської районної ради

Закарпатської області

25 серпня 2020 р.                                                                 № 32/01-05

м. Перечин

Про  скликання  позачергової

сорок  п»ятої  сесії  районної  ради

УІІ скликання

Відповідно до  статей 46, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області від 21.08.2020 року № 1343/2020  скликати позачергову сорок  п»яту  сесію   районної ради УІІ скликання  27 серпня 2020 року о 10  годині в залі засідань районної ради  з таким порядком денним:

1. Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

В.п. голови районної ради                                                         М.М. Петрішко