Про роботу  Перечинського районного центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  та  служби у справах  дітей  районної державної адміністрації  по поліпшенню  соціального  захисту  дітей  та запобігання дитячій  бездоглядності  на території району

Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан        боротьби із злочинністю, охорони       громадського порядку та результати   діяльності на території  району за 2019 рік
23.03.2020
Про  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області за 2019 рік
23.03.2020

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                               м.Перечин                                            № 653

Про роботу  Перечинського районного

центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та

молоді  та  служби у справах  дітей  районної

державної адміністрації  по поліпшенню

соціального  захисту  дітей  та запобігання

дитячій  бездоглядності  на території району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформації директора Перечинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Країло Т.В. та   начальника  служби у справах дітей районної державної адміністрації Пузакулич О.І. «Про роботу Перечинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та служби у справах дітей районної державної адміністрації по поліпшенню   соціального захисту дітей   та запобігання дитячій бездоглядності   на   території району», районна рада вирішила:

1. Інформації директора Перечинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Країло Т.В. та   начальника  служби у справах дітей районної державної адміністрації Пузакулич О.І. «Про роботу Перечинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та служби у справах дітей районної державної адміністрації по поліпшенню   соціального захисту дітей   та запобігання дитячій бездоглядності   на   території району»  , взяти до відома ( додаються).

1. Перечинському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Країло Т.В.) та службі у справах дітей районної державної адміністрації (Пузакулич О.І.)  і надалі співпрацювати з органами місцевого самоврядування та сектором освіти  районної державної адміністрації  щодо виявлення дітей, які  без поважних причин не залучені до навчального процесу, вживати заходів щодо батьків , які неналежно виконують батьківські обов»язки, проводити профілактичні заходи щодо зниження  рівня бездоглядності та безпритульності дітей  на   території району.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого   заступника голови     районної державної адміністрації  Дупина В.М.  та постійну комісію районної ради  з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін