Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2019 рік

Звіт про роботу управління соціального захисту населення за 2019 рік
18.05.2020
Про затвердження положення про порядок складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги » Перечинської районної ради Закарпатської області
18.05.2020

___________ сесія  УІІ скликання

_____2020 року                       м.Перечин                                    Проект

Про  роботу Перечинського районного

територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

за 2019 рік

Відповідно до статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши  інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування Янцо І.Т. «Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2019 рік», районна рада вирішила:

1. Інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування Янцо І.Т. «Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2019 рік», взяти до відома (додається).
  2. Перечинському районному територіальному центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) ( Янцо І.Т.) надалі забезпечити виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення  їх індивідуальних  потреб у соціальному  обслуговуванні та якісне надання соціальних послуг громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах  і потребують сторонньої допомоги  у відповідності до критеріїв діяльності суб»єктів, що надають соціальні послуги та обсягах  визначених державними стандартами.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М. та  постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                           М.І. Ласкін