П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я,  культури,  молоді  і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації
16.12.2019
Про звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області про діяльність за 2019 рік
17.12.2019

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №   616

Про  роботу Перечинського районного

територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

за 2018 рік

Відповідно до статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши  інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування Янцо І.Т. «Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2018 рік», районна рада вирішила:

1. 1. Інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування Янцо І.Т. «Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2018 рік», взяти до відома (додається).
  2. Перечинському районному територіальному центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) за 2018 рік ( Янцо І.Т.) надалі забезпечити виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги , визначення  їх індивідуальних  потреб у соціальному  обслуговуванні та якісне надання соціальних послуг громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах  і потребують сторонньої допомоги  у відповідності до критеріїв діяльності суб»єктів, що надають соціальні послуги та обсягах  визначених державними стандартами.
  3.   Контроль за виконанням  цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та  постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                           М.І. Ласкін