Про реорганізацію Перечинської центральної   районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020рік
10.07.2019
Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.
11.07.2019
Показати всі

Про реорганізацію Перечинської центральної   районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

 

   У К Р А Ї Н А

   ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

Тридцять  п»ята  сесія    VІI    скликання

                                            Р І Ш Е Н Н Я                              проект

 

від                2019 року             м.Перечин                                  №

 

Про реорганізацію Перечинської центральної   районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області  

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 р. №1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», керуючись статтями 52-54, 59, 78, 137 Господарського кодексу України, статтями 104-108 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 р. №208 «Про деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я  України  від 30.08.2010 р. №734 «Про затвердження Примірного статуту закладу охорони здоров’я – комунального некомерційного підприємства та Примірного договору про надання медичних послуг» з  метою підвищення рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту громадян, районна рада вирішила:

  1. Реорганізувати заклад охорони здоров’я Перечинська центральна районна лікарня (код ЄДРПОУ 01992386) шляхом перетворення його в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області .
  2. Встановити, що Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області є правонаступником всіх прав та обов’язків  реорганізованої  Перечинської центральної районної лікарні.
  3. Утворити комісію з реорганізації шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні та затвердити її склад, згідно з додатком до даного рішення (додається).
  4. Місцем роботи комісії з реорганізації шляхом перетворення Перечинської центральої районної лікарні визначити приміщення за адресою: вул. Ужанська,8 м.Перечин 89200.
  5. Встановити термін заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що здійснює державні повноваження в сфері державної реєстрації, повідомлення про припинення шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні.
  6. Комісії з реорганізації шляхом перетворення:

6.1.   Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з реорганізацією юридичної особи шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства України.

6.2.   Повідомити в установленому чинним законодавством України порядку працівників Перечинської центральної районної лікарні про реорганізацію закладу. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників Перечинської центральної районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

6.3.   Провести інвентаризацію майна Перечинської центральної районної лікарні.

6.4.   Здійснити усі розрахунки за зобов’язаннями Перечинської центральної районної лікарні.

6.5.   Скласти передавальний акт, проект статуту Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області та подати їх на затвердження до Перечинської районної ради після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами до Перечинської центральної районної лікарні.

  1. Голові комісії з реорганізації шляхом перетворення надати державному реєстратору усі документи, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», для проведення державної реєстрації реорганізації Перечинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

8 Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                     М.І. Ласкін

  Додаток

 

 

СКЛАД КОМІСІЇ  

 

по реорганізації Перечинської центральної  районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня»  Перечинської районної ради Закарпатської області

 

Голова комісії:

Данилаш В.В., – головний лікар Перечинської центральної  районної лікарні, РНОКПП 2987203809;

 

Члени комісії:

Бондар М.М. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я Перечинської райдержадміністрації, РНОКПП 2982700329;

Гавриляк І.С. – начальник відділу охорони здоров’я  Перечинської  райдержадміністрації, РНОКПП 336361046;

Гулей-Шикула О.Ф.- радник голови ради з питань юридичного забезпечення, депутат Перечинської районої ради, РНОКПП

Мулеса М.В. – юрисконсульт Перечинської центральної районної лікарні, РНОКПП 2058003851;

Романюк О.А – завідуюча терапевтичним відділенням Перечинської центральної районної лікарні, депутат Перечинської районної ради, РНОКПП 2414902685;

Шеян Ю.Ю. – голова постійної комісії районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, РНОКПП

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення  «Про реорганізацію Перечинської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області»

 

 

В Україні триває трансформація системи охорони здоров’я. Відповідно до  Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 1 січня 2020 року реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій здійснюється для всіх видів медичної допомоги через уповноважений центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення – Національну службу здоров’я України (далі – НСЗУ). Підписати договір з НСЗУ та приєднатися до програми медичних гарантій зможуть заклади, що діють у формі комунального некомерційного підприємства (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»).

Зважаючи, що з 2020 року заклади усіх рівнів надання медичної допомоги, у тому числі заклади, які надають екстрену медичну допомогу, отримуватимуть оплату через НСЗУ, вони повинні функціонувати у формі комунального некомерційного підприємства. Отже, особливо важливо щоб у найкоротші терміни було ухвалено рішення про автономізацію закладу та з  метою підвищення рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту громадян.

 

 

Начальник відділу                                                                        І. ГАВРИЛЯК

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту