Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – вбудованого нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2

Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі поліклінічного корпусу (старе крило) (літ.А), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 Б
30.01.2020
Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – майнового комплексу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес», що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93
30.01.2020
Показати всі

Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – вбудованого нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2

                                              У К Р А Ї Н А

   ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

                                            Р І Ш Е Н Н Я

від                    2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

 

Про приватизацію шляхом продажу

на електронному аукціоні об’єкта

спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району – вбудованого

нежитлового приміщення, що знаходиться

за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України  “Про приватизацію державного і комунального майна”, на виконання рішення районної ради від _______________ 2020 року №___ “Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2020 році”  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Приватизувати об’єкт малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – вбудоване нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2 шляхом продажу на електронному аукціоні, у тому числі: аукціоні з умовами; аукціоні із зниженням стартової ціни; аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: _______________).
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити опублікування цього рішення на веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.
  3. Голові районної ради утворити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у відповідності до вимог Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.
  4. Установити, що у випадку необхідності, в період між сесіями головою районної ради можуть прийматися розпорядження про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та про завершення приватизації, з послідуючим їх затвердженням сесією районної ради.
  5. Уповноважити голову районної ради на підписання договору купівлі-продажу у разі продажу об’єкта приватизації.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту