Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5А

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік
05.02.2019
Про внесення змін до рішення районної ради від 18.04.2018 року №423 “Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району”
05.02.2019
Показати всі

Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5А

 

                                              У К Р А Ї Н А

   ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

                                            Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

 

Про приватизацію шляхом продажу

на електронному аукціоні об’єкта

спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району – будівлі, що

знаходиться за адресою м.Перечин,

вул.Будівельників, 5А

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України  “Про приватизацію державного і комунального майна”, на виконання рішення районної ради від _______________ 2019 року №___ “Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2019 році”  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Приватизувати об’єкт малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівля, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5А шляхом продажу на електронному аукціоні, у тому числі: аукціоні з умовами; аукціоні із зниженням стартової ціни; аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 750416021232).
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити опублікування цього рішення на веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.
  3. Голові районної ради утворити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у відповідності до вимог Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.
  4. Установити, що у випадку необхідності, в період між сесіями головою районної ради можуть прийматися розпорядження про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та про завершення приватизації, з послідуючим їх затвердженням сесією районної ради.
  5. Уповноважити голову районної ради на підписання договору купівлі-продажу у разі продажу об’єкта приватизації.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту