Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта комунальної власності територіальної громади села Тур’ї  Ремети – нежитлове приміщення В, що розташоване  за адресою с. Тур’ї Ремети, вул. Мала, 7

Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації  комунальної власності територіальної громади села Тур’ї  Ремети, що підлягають приватизації  в 2020 році
09.06.2020
Протокол поіменного голосування від 18.06.2020 року
18.06.2020

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Тридцять четверта сесія  VІІ скликання

Від 05 червня 2020  року     № 548

с. Тур’ї  Ремети

Про приватизацію шляхом продажу

на електронному аукціоні об’єкта

комунальної власності територіальної

громади села Тур’ї  Ремети – нежитлове

приміщення В, що розташоване  за

адресою с. Тур’ї Ремети, вул. Мала, 7

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самовряду-вання в Україні», Закону України  «Про приватизацію державного і комуналь-ного майна» та на виконання рішення Тур’я-Реметівської сільської ради від 05.06.2020 р. №546 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації  комунальної власності територіальної громади села Тур’ї  Ремети, що підлягають приватизації в 2020 році» та на підставі висновку  постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, сільська рада вирішила:

1. Приватизувати об’єкт комунальної власності територіальної громади села Тур’ї Ремети – нежитлове приміщення В, що розташоване за адресою с. Тур’ї Ремети, вул. Мала, 7 шляхом продажу на електронному аукціоні.
  2. Виконавчому комітету сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Перечинської районної ради та в електронній торговій системі протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.
  3. Установити, що у випадку необхідності, в період між сесіями головою сільської ради можуть прийматися розпорядження про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та про завершення приватизації, з послідуючим їх затвердженням сесією сільської ради.
  4. Уповноважити сільського голову на підписання договору купівлі-продажу у разі продажу об’єкта приватизації.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності.

Сільський голова                                            М. Біган