Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на аукціоні
18.12.2017
Про внесення змін до Програми соціальної підтримки та комплексної допомоги учасникам АТО, інвалідам та членам сімей загиблих учасників АТО на 2016-2020 роки
18.12.2017

Про присвоєння чергового рангу

Двадцять перша   сесія  УІІ скликання

14.12.2017                              м.Перечин                                    №     353

Про  присвоєння чергового рангу

Відповідно до статті 43  Закону України   «Про місцеве самоврядування  в  Україні»,  статей  14, 15  Закону  України  «Про службу  в  органах  місцевого  самоврядування  в  Україні», Постанови Кабінету Міністрів України  від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), районна рада вирішила:

1. Присвоїти  Петрішко Михайлу Михайловичу –  заступнику  голови  Перечинської  районної  ради  черговий 7 ранг  посадової  особи  місцевого  самоврядування  в  межах  четвертої  категорії класифікації посад в органах місцевого самоврядування з  14 грудня 2017 року.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Гренцер Л.В.  проводити  оплату  праці  Петрішко М.М. відповідно до вимог чинного  законодавства  та  цього  рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Цвіка Й.І.

Голова   ради                                                                                М.І.Ласкін