Про   припинення шляхом ліквідації комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради
04.07.2019
 Про   Програму сприяння створенню районного  територіального центру комплектування  та соціальної підтримки на 2019 – 2020  роки
04.07.2019

Про   припинення шляхом ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №     583

Про   припинення шляхом ліквідації

комунального підприємства ,,Архітектура”

Перечинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 104-112 Цивільного кодексу України, статей 59, 60 Господарського кодексу України, на виконання протокольного рішення робочої групи з вивчення питання подальшої роботи Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес» Перечинської районної ради та комунального підприємства «Архітектура» від 21.03.2019 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Припинити діяльність комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради, код ЄДРПОУ 30911552, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 шляхом його ліквідації.
  2. Створити комісію з припинення комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради шляхом ліквідації у складі згідно з додатком.
  3. 3. Визначити, що місцезнаходження комісії з припинення комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради є юридична адреса Перечинської   районної   ради:   89200, Закарпатська обл., м.Перечин, пл.Народна, 16.
  4. Встановити, що претензії кредиторів направляються за адресою комісії з припинення підприємства, протягом двох місяців з дня опублікування відповідного повідомлення про припинення комунального підприємства щляхом ліквідації.
  5. Доручити комісії з припинення комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення шляхом ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради, в тому числі:

–  у встановленому порядку повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення шляхом ліквідації комунального підприємства, зазначеного в пункті 1 цього рішення;

– опублікувати повідомлення про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства у друкованому засобі масової інформації;

– у встановленому порядку подати документи, визначені Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” до державного реєстратора для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства згідно з чинним законодавством.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішення  районної  ради

27.06.2019  № 583

Склад комісії

з припинення комунального підприємства ,,Архітектура”

Перечинської районної ради шляхом ліквідації

Голова комісії: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків 2503902352

Члени комісії:

Гренцер Лариса Василівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків 2218304767,

Гулей-Шикула Ольга Федорівна, радник голови ради з питань юридичного забезпечення Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків 3255200966,

Петрішко Михайло Михайлович, заступник голови Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків 3220400232.

Юридична адреса комісії: 89200, Закарпатська обл., м.Перечин, пл.Народна, 16.

Голова ради                                                                          М.І.Ласкін