Про припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва,,Турпрес” Перечинської районної ради шляхом ліквідації

Про внесення змін та доповнень до Програми  забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення  в Перечинському районі  на 2016- 2020 роки (із змінами від 14.07.2016 року, 15.09.2016 року,08.12.2016 року, 20.04.2017 року, 31.08.2017 року,18.10.2018 року)
23.04.2019
Про надання в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунального майна
23.04.2019

Закарпатської області

_______________  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про припинення комунального

спеціалізованого підприємства-видавництва

,,Турпрес” Перечинської районної ради

шляхом ліквідації

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 104-112 Цивільного кодексу України, статей 59, 60 Господарського кодексу України, на виконання протокольного рішення робочої групи з вивчення питання подальшої роботи Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес» Перечинської районної ради та комунального підприємства «Архітектура» від 21.03.2019 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Припинити діяльність комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради, код ЄДРПОУ 02466582, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужгородська, 93  шляхом його ліквідації.
  2. Створити комісію з припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради шляхом ліквідації у складі згідно з додатком.
  3. 3. Визначити, що місцезнаходження комісії з припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради є юридична адреса підприємства: 89200, Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Ужгородська, 93.
  4. Встановити, що претензії кредиторів направляються за адресою комісії з припинення підприємства, протягом двох місяців з дня опублікування відповідного повідомлення про припинення комунального підприємства щляхом ліквідації.
  5. Доручити комісії з припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення шляхом ліквідації комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради, в тому числі:

– у встановленому порядку повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення комунального підприємства, зазначеного в пункті 1 цього рішення, шляхом ліквідації;

– опублікувати повідомлення про припинення комунального підприємства шляхом ліквідації у друкованому засобі масової інформації;

– у встановленому порядку подати документи, визначені Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” до державного реєстратора для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про припинення комунального підприємства шляхом ліквідації згідно з чинним законодавством.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Петрішко М.М.) та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішення  районної ради

від ____________ р. №____

Склад комісії

Голова комісії: Лопушанський Антон Антонович, директор комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків 2897802036

Члени комісії:

Боднар Олена Петрівна, головний бухгалтер комунального підприємства “Комунальник” Перечинської міської ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Гренцер Лариса Василівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф. інф.),

Гулей-Шикула Ольга Федорівна, радник голови ради з питань юридичного забезпечення Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Керецман Любов   Василівна, начальник фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації,  реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Лабич Михайло Іванович, депутат Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Мулеса Ганна Федорівна, начальник Перечинської ДПІ Ужгородського             управління ГУ ДФС у Закарпатській області, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.),

Петрішко Михайло Михайлович, заступник голови Перечинської районної ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків (конф.інф.).

Юридична адреса комісії: 89200, Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Ужгородська, 93.