15.11.2019
Шановні працівники сільського господарства Перечинщини!
15.11.2019

Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна”

_______________  сесія  УІІ скликання

___.____.2019                        м.Перечин                                    №     _____

Про припинення членства в

Асоціації органів місцевого самоврядування

“Єврорегіон Карпати Україна”

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про асоціацію органів місцевого самоврядування”, враховуючи рішення Перечинської районної ради від __.__.2019 року №____ «Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська агенція регіонального розвитку”», у зв’язку із ініціюванням створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”  районна рада вирішила:

1. Припинити членство в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” з ________ 2019 року
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання регламенту,депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності,правопорядку та транскордонних   зв’язків (Томаш В.М.)

Голова ради                                                                        М.І.Ласкін