Про ініціювання створення  Асоціації органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального  розвитку»
17.12.2019
Про затвердження списку  присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області
17.12.2019

Про припинення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон Карпати Україна»

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №  626

Про припинення членства в  Асоціації

органів місцевого самоврядування

«Єврорегіон Карпати Україна»

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про асоціацію  органів  місцевого самоврядування», враховуючи  рішення  Перечинської  районної ради від  12.122019 року № 625  « Про  Ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон  Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального розвитку», у зв»язку із ініціюванням створення  Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська  агенція регіонального розвитку», районна рада вирішила:

1.Припинити членство в Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» з   12.12.2019 року.

2.Контроль за виконанням рішення  покласти на  постійну  комісію з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв”язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                                   М.І.Ласкін