Про комунальне некомерційне підприємство “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради Закарпатської області
25.09.2019
Графік виїзного прийому громадян керівництвом районної ради у жовтні місяці 2019 року
26.09.2019

Про Програму забезпечення виконання військового обов”язку на 2020-2022 року

У К Р А Ї Н А                               проект

Закарпатської області

Тридцять  шоста    сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року             м.Перечин                                    №

Про    Програму забезпечення

виконання військового

обов’язку на 2020-2022 року

Відповідно до    статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши  Програму  забезпечення виконання військового обов’язку на 2020-2022 роки  ,   районна рада вирішила:

1. Затвердити   Програму  забезпечення виконання військового обов’язку на 2020-2022 роки  ( далі  -Програма), що додається.

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування Програми.

1. Районній державній адміністрації  ( Ладомиряк М.П.) про хід виконання Програми інформувати районну раду  щорічно до 1 лютого протягом 2021-2023 років.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  голову районної державної адміністрації  Ладомиряк  М.П.   та  постійну  комісію  районної  ради з питань   дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку    та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                               М.І. Ласкін

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішення  районної ради

_____________ № ____

Програма

забезпечення виконання військового обов’язку на 2020 – 2022 роки

Загальні положення.

Програма  забезпечення виконання військового обов’язку на 2020 – 2022 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до   Закону України ,,Про військовий обов’язок та військову службу”.

Військовий обов’язок включає:

підготовку громадян до військової служби;

приписку до призовних дільниць;

прийняття в добровільному порядку (за контрактом)  та  призов  на військову службу;

проходження військової служби;

виконання військового обов’язку в запасі;

проходження служби у військовому резерві;

дотримання правил військового обліку.

Мета Програми.

Метою Програми є забезпечення районною державною адміністрацією виконавчими комітетами сільських рад, підприємств, установ та організацій виконання законодавства про військовий обов’язок.

Пріоритетні напрями Програми.

Пріоритетними напрямами Програми передбачається:

підготовка та проведення своєчасного оповіщення військовозобов’язаних та призовників, доставка їх на збірні пункти та у військові частини;

забезпечення військового обліку військовозобов’язаних і призовників  згідно з положеннями нормативно-правових актів;

проведення навчальних зборів військовослужбовців.

Основні заходи Програми.

1. Забезпечення військового обліку військовозобов’язаних та призовників, які проживають на території місцевої ради.

Виконкоми  сільських рад

Термін:  протягом  2020 – 2022 років

1. Підготовка та проведення своєчасного оповіщення військовозо-бов’язаних та призовників, доставка їх на збірні пункти та у військові частини під час проведення призову на строкову військову службу, навчальних зборів військовозобов’язаних, що знаходяться у військовому резерві.

Виконкоми сільських рад спільно з               Перечинським  районним військовим комісаріатом

Термін:  протягом  2020 – 2022 років

1. Здійснення спільних виїздів працівників райдержадміністрації та район-ного військового комісаріату у населені пункти району з питань проведення роз’яснювальної роботи щодо залучення громадян до строкової військової служби та військової служби за контрактом.

Сектор  мобілізаційної та оборонної     роботи апарату райдержадміністрації

спільно з Перечинським районним

військовим комісаріатом

Термін:   протягом  2020 – 2022 років

1. Проведення навчальних зборів з військовослужбовцями, які знаходяться у військовому резерві.

Сектор  мобілізаційної та оборонної     роботи апарату райдержадміністрації

спільно з Перечинським районним