Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
Про скликання  тридцять дев»ятої сесії районної ради УІІ  скликання
17.02.2020

Про   Програму  організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону  на 2020 рік

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Тридцять дев»ята сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                    проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про   Програму  організаційних заходів

та співпраці з питань охорони

державного кордону  на 2020 рік

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  розглянувши та обговоривши Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону на 2020 рік , районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону  на 2020 рік ( далі- Програма, що додається) .
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Гапак С.А.) вишукати можливість щодо фінансування    Програми.
  3. Районній державній адміністрації ( Денисенко І.М.) про виконання Програми інформувати районну раду до 1 лютого 2021 року.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М.  та  постійну  комісію  районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету фінансів , контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б. Ю.).

Голова ради                                                     М. І. Ласкін

ПРОГРАМА

організаційних заходів та співпраці з питань охорони

державного кордону на 2020 рік

1. Загальні положення

Програма  організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону   на 2020 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до статей 6 і 26 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”,  Закону України ,,Про державний кордон України”.

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на:

сприяння діяльності та створення умов для функціонування відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

придбання матеріалів та проведення робіт по ремонту службових приміщень відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

Виконання Програми створить умови для покращення умов функціонування відділу прикордонної служби ,,Новоселиця”, забезпечить дотримання законодавства з питань забезпечення прикордонного режиму та протидії нелегальній міграції.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету  та інших джерел, не заборонених чинним законодавством, передбачених для виконання Програми на відповідний період.

ПАСПОРТ

Програми  організаційних заходів та співпраці з питань

охорони державного кордону  на 2020 рік

1. Ініціатор розроблення Програми Чопський прикордонний загін

2. Підстава для розроблення Програми Закони України „Про державний кордон України”, „Про Державну прикордонну службу України”
3. Розробник Програми Чопський прикордонний загін
4. Співрозробники Програми Перечинська райдержадміністрація
5. Відповідальні виконавці Програми Чопський прикордонний загін

Відділ прикордонної служби ,,Великий Березний”

Відділення інспекторів прикордонної служби ,,Новоселиця”

6. Учасники Програми Чопський прикордонний загін,  райдержадміністрація
7. Термін реалізації Програми 2020 рік
8. Перелік місцевих бюдже-тів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм) Районний та місцеві бюджети, інші джерела фінансування, не заборонені чинним законодавством
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми,

всього,

у тому числі:

кошти  районного бюджету

50,0 тис.грн.

РОЗРАХУНОК

видатків для реалізації заходів Програми

Назва заходів Обсяги фінансування,

тис. грн.

1. Придбання матеріалів та проведення робіт по ремонту службових приміщень відділення інспекторів прикордонної служби  „Новоселиця”

50,0
  Всього: 50,0

до Програми

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми

Джерела фінансування Обсяг фінансування, всього,

тис. грн.

Районний бюджет 50,0

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення районної ради

“Про Програму  організаційних заходів та співпраці

з питань  охорони державного кордону  на 2020 рік

Програма  вноситься на розгляд з метою  вдосконалення роботи щодо облаштування державного кордону,   надання шефської допомоги відділенню інспекторів прикордонної служби  “Новоселиця”, яке розташоване на території Перечинського району.

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на:

Виконання Програми  забезпечить   покращення умов функціонування відділення інспекторів прикордонної служби “Новоселиця”, забезпечить дотримання законодавства з питань забезпечення прикордонного режиму та протидії нелегальній міграції.

Зав.сектором  з питань оборонної, мобілізаційної

роботи, взаємодії з правоохоронними

органами та цивільного  захисту                                               В. Ходанич