Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2020 – 2021 роки
21.02.2020
Протокол засідання бюджетної комісії від 18.02.20
24.02.2020

Про   Програму  організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону  на 2020 рік

Тридцять девята сесія  УІІ скликання

(позачергова)

20.02.2020                           м.Перечин                                    № 649

Про   Програму  організаційних заходів

та співпраці з питань охорони

державного кордону  на 2020 рік

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  розглянувши та обговоривши Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону на 2020 рік, районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону  на 2020 рік ( далі- Програма, що додається) .
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Гапак С.А.) вишукати можливість щодо фінансування    Програми.
  3. Районній державній адміністрації (Денисенко І.М.) про виконання Програми інформувати районну раду до 1 лютого 2021 року.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М.  та  постійну  комісію  районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету фінансів , контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б. Ю.).

Голова ради                                                                      М. І.Ласкін

Рішення районної ради

20.02.2020 № 649

ПРОГРАМА

організаційних заходів та співпраці з питань охорони

державного кордону на 2020 рік

1. Загальні положення

Програма  організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону   на 2020 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до статей 6 і 26 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”,  Закону України ,,Про державний кордон України”.

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на:

сприяння діяльності та створення умов для функціонування відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

придбання матеріалів та проведення робіт по ремонту службових приміщень відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

Виконання Програми створить умови для покращення умов функціонування відділу прикордонної служби ,,Новоселиця”, забезпечить дотримання законодавства з питань забезпечення прикордонного режиму та протидії нелегальній міграції.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету  та інших джерел, не заборонених чинним законодавством, передбачених для виконання Програми на відповідний період.

до Програми

ПАСПОРТ

Програми  організаційних заходів та співпраці з питань

охорони державного кордону  на 2020 рік