Про Програму надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році

Про Програму розвитку бібліотек як інформаційних і культурних центрів на 2019 -2020 роки
27.12.2018
Про районну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Перечинському районі на період до 2020 року
27.12.2018
Показати всі

Про Програму надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Тридцята    сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  20.12.2018                             м.Перечин                                    №  510  

 

    

Про Програму надання депутатами

Перечинської районної ради Закарпатської

області матеріальної допомоги малозабезпеченим

верствам населення Перечинського району

 в 2019 році

 

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 91 Бюджетного кодексу України, розглянувши та обговоривши Програму надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році, районна рада вирішила:

 

 1. Затвердити Програму надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році (далі- Програма), що додається .
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити асигнування на фінансування Програми.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М. М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський  Б.Ю. ).

 

 

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін 

 

 

                                                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

                                                                                               20.12.2018 № 510

ПРОГРАМА

надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

Перечинського району в 2019 році

 

Завдання та мета Програми

Завдання та мета Програми полягає в наданні матеріальної допомоги   малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС,  які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують  підтримки.

До поняття „скрутне становище” належать:  пожежа та інше стихійне лихо, внаслідок якого завдано значного збитку житлу, майну потерпілого або його здоров’ю; важка протягом тривалого періоду хвороба, оперативне лікування, яке вимагає значних фінансових затрат, або виїзду на лікування в іншу область, придбання ліків; інші непередбачені надзвичайні обставини.

 

Напрями реалізації Програми

Надання матеріальної допомоги здійснюється у вигляді одноразової грошової допомоги, що надається малозабезпеченим,  непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки. Перелік заходів і завдань Програми наведено у додатку 2 до Програми.

 

Порядок фінансування Програми

Головним розпорядником коштів є Перечинська районна державна адміністрація Закарпатської області.

Головний розпорядник коштів фінансує видатки, передбачені цією Програмою, через відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

 

Шляхи реалізації програми

Матеріальна допомога надається на підставі поданих заяв громадян на ім’я голови Перечинської районної ради та згоди депутата районної ради.

Для надання матеріальної допомоги, заявник надає наступні документи: заява на ім’я голови Перечинської районної ради, погоджена депутатом районної ради про виділений розмір суми допомоги, ксерокопія документу, що посвідчує особу заявника, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові та адреса місця реєстрації, копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків, акт обстеження матеріально-побутових умов заявника.

При необхідності заявник надає додаткові документи: довідка про стан здоров’я та необхідність лікування громадянина, документ, що підтверджує надзвичайні обставини, які призведи до скрутного становища, інші документи, що можуть підтвердити необхідність надання одноразової грошової допомоги.

Кошти, які станом на 15 грудня поточного року не погоджені депутатами районної ради та, відповідно, не використані на надання  матеріальної допомоги,   за погодженням постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. Розподіл здійснюється на підставі поданих заявником документів.

 

Фінансове забезпечення

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів районного бюджету.

Для реалізації цієї Програми пропонується надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки на загальну суму 200 тисяч гривень. Орієнтовні обсяги та джерела фінансування програми наведено у додатку 1 до Програми.

 

Правове забезпечення Програми

Програма розроблена відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 91 Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України.

Обгрунтування необхідності затвердження Програми

Станом на 01.12.2018 році матеріальну допомогу отримали 19 громадян Перечинського району.  З районного бюджету було виділено  15 тисяч  гривень. Прийняття Програми надасть змогу здійснити надання грошової допомоги громадянам, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки.

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

 1. Назва: Програма надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2019 році.
 2. Підстава для розроблення: Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”, стаття 91 Бюджетного кодексу України .
 3. Мета Програми: полягає в наданні матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують соціальної підтримки.
 4. Початок: Січень 2019 року, закінчення: Грудень 2019 року.
 5. Етапи виконання: В один етап протягом року.
 6. Загальні обсяги фінансування, в тому числі:

Видатки районного бюджету у сумі 200 тис.грн.

 1. Очікувані результати виконання (стисло викладена загальна характеристика очікуваних результатів): Підвищення соціального захисту найбільш незахищених категорій громадян, вирішення проблемних питань, підвищення довіри до органів місцевого самоврядування.
 2. Контроль за виконанням (орган, уповноважений здійснювати контроль за виконанням, строки проведення звітності): Перечинська районна рада Закарпатської області, Перечинська районна державна адміністрація Закарпатської області.

 

 

 

 

 

 Додаток 1

 

 

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми

                                     

  Обсяг фінансування, всього

(тис. грн.)

За роками виконання:
2019 рік
Районний бюджет 200,0 200,0
ВСЬОГО: 200,0 200,0

 

   

Заступник голови ради                                                           М.М.Петрішко

 

 

 

 

 

 Додаток 2

Перелік заходів і завдань Програми

 

Найменування заходу Відповідальні за виконання Строки виконання Орієнтовні обсяги фінансування Всього:
Загальний обсяг 2019 рік
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки Перечинська районна рада, Перечинська районна державна адміністрація Протягом 2019

року

Кошти районного бюджету 195 195
Поштові витрати Районна державна адміністрація Протягом року Кошти районного бюджету 5 5
Разом       200 200

 

Заступник голови ради                                               М.М.Петрішко

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту