Про  Програму  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки

Про  Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки
17.12.2019
Про районну Програму забезпечення харчуванням учнів пришкільного інтернату Туричківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на 2020-2022 роки
17.12.2019
Показати всі

Про  Програму  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

        

12.12.2019                           м.Перечин                                    №  633 

 

 

 

Про  Програму  ефективного використання

майна спільної комунальної власності 

територіальних  громад сіл, міста 

Перечинського району на 2020-2024 роки

 

Відповідно до статей 43, 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши Програму ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського  району на 2020-2024 роки, районна рада вирішила:

 

 1. Затвердити Програму ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського  району на 2020-2024 роки ( далі -Програма, що  додається).

2.Фінансовому  управлінню   районної державної адміністрації

(Гапак С.А.) при розробці проектів районного бюджету на 2020 – 2024  роки  передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                               М.І.Ласкін

 

 

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки

 

Назва Програми Програма ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста  Перечинського  району на 2020-2024 роки (далі Програма)
Підстава для розробки Програми Конституція України;

Закони України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про приватизацію державного і комунального майна”, Цивільний та Господарський кодекси України.

Розробник Програми Відділ комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради
Виконавці Програми Перечинська районна рада
Мета і основні завдання Програми Підвищення ефективності використання  нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського  району за рахунок проведення приватизації об’єктів, передачі в оренду, залучення  інвестиційних та кредитних ресурсів.
Строки реалізації Програми 2020-2024 роки
Загальні обсяги фінансування Видатки районного бюджету – 950,00 тис.грн.
Очікуваний результат від реалізації Програми 1. Надходження коштів від приватизації об’єктів – 200,0 тис.грн.

2. Надходження коштів від орендної плати – 575,0 тис.грн.

Разом:  775,0 тис.грн.

Контроль за реалізацією Програми Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, заступник голови районної ради

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

12.12. 2019 року №632

 

П Р О Г Р А М А

ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району

на 2020-2024 роки

 

 1. Загальні положення

 

Програма ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста  Перечинського  району на 2020-2024 роки (далі –Програма) розроблена відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про приватизацію державного і комунального майна”, Господарського та Цивільного кодексів України.

 

 1. Основні завдання та мета Програми

 

Основними завданнями Програми є:

 • підвищення ефективності використання нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району за рахунок проведення приватизації об’єктів, подальше перебування яких в комунальній власності є економічно недоцільним і потребує додаткових витрат бюджетних коштів на їх утримання або розвиток, передачі їх в оренду,  залучення  інвестиційних та кредитних ресурсів;

–  проведення роботи, пов’язаної з ліквідацією комунальних підприємств, заснованих на майні спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, щодо яких районною радою прийнято рішення про ліквідацію;

– формування переліків об’єктів нерухомого майна, що підлягають приватизації;

– проведення організаційно-правових заходів щодо продажу об’єктів комунальної власності на електронних аукціонах з використанням електронної торгової системи «Прозоро-продажі»;

 • виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості комунальної власності та технічної документації на право користування земельними ділянками, на яких вони розміщені;
 • проведення роботи щодо реєстрації об’єктів нерухомості комунальної власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

 

 1. Обєкти спільної комунальної власності територіальних громад

сіл, міста Перечинського  району та правовий режим їх використання

 

Станом на 01.01.2020 року до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району  належать 10 об’єктів, перелік яких затверджується районною радою.

Управління, розпорядження  майном спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району здійснює Перечинська районна рада шляхом передачі його в оренду, оперативне управління, господарське відання та проведення приватизації.

 

Інформація щодо правового режиму використання нерухомого майна наведено в таблиці 1:

Таблиця 1

№ п/п Назва об’єкта Місцезнаходження об’єкта Правовий режим використання майна Користувач (балансоутримувач)
1. Майновий комплекс КСП „ТУРпрес” м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 Господарське відання,

оренда

КСП «Турпрес»
2. Будівля адмінбудинку районної ради м. Перечин,

пл.Народна, 16

оренда Перечинська районна рада
3. Будівлі та споруди Перечинської центральної районної лікарні м.Перечин, вул.Ужанська, 8, вул.Садова,59 Оперативне управління, оренда КНП «Перечинська районна лікарня»
4. Приміщення ветаптеки м.Перечин,

пл.Народна, 2

оренда ФОП Дудкін.
5. Районний будинок культури та дозвілля Перечин,

вул. Ужгородська, 20

Оперативне управління,

оренда

Сектор культури РДА
6. Вбудовані приміщення відділу РАЦСу м.Перечин,

пл.Народна, 19

Оперативне управління Сектор освіти Перечинської РДА
7. Будівля, в якій розміщується районний суд та відділення місцевої прокуратури

 

м.Перечин, пл.Народна,15 Оперативне управління Територіальне управління державної судової адміністрації в Закарпатській області
8 Вбудовані приміщення, в яких знаходиться районна дитяча бібліотека м.Перечин,

вул.Ужанська, 2

Оперативне управління Сектор культури РДА
9 Нежитлові приміщення (терцентр) м.Перечин,

пров.Ужанський, 5

Оперативне управління Перечинський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
10 Залишки військового містечка (Полонина Руна) с.Липовець, вул.Полонинська, б/н Невизначений Відсутній

 

На майні спільної комунальної власності засновані  2 комунальні  підприємства: комунальне спеціалізоване підприємство-видавництво “Турпрес”,  комунальне підприємство “Бюро технічної інвентаризації”, а також комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» і 2 комунальні некомерційні підприємства  – «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Перечинська районна лікарня».

 

 1. Реалізація Програми.

 

Дану програму передбачається реалізувати у 2020 -2024 роках.

За Програмою передбачено:

 1. Проведення обстежень об’єктів з метою встановлення їх реального стану та визначення потреби в коштах для проведення ремонту, реконструкції, можливості залучення для цього інвестиційних та кредитних ресурсів.
 2. Проведення відповідних організаційно-правових заходів, пов’язаних з ліквідацією комунальних підприємств, заснованих на майні спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, щодо яких районною радою прийнято рішення про ліквідацію.
 3. Здійснення контролю за діяльністю підприємств, установ, організацій, що використовують майно спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району щодо ефективності його використання.
 4. Розміщення в засобах масової інформації та на сайті Перечинської районної ради інформації про об’єкти комунальної власності, які пропонуються до приватизації, передачі в оренду та про об’єкти, які були приватизовані.
 5. Впровадження на підприємствах, установах та організаціях, які засновані та використовують майно спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району енергозберігаючих заходів з метою зменшення споживання енергоносіїв.
 6. Визначення переліку об’єктів спільної комунальної власності, що підлягають приватизації, передачі в оренду.
 7. Проведення контролю за своєчасністю сплати орендної плати, вжиття заходів по недопущенню її простроченої заборгованості.
 8. Проведення роботи щодо виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна спільної комунальної власності та технічної документації на земельні ділянки, на яких вони розміщені, проведення державної реєстрації об’єктів нерухомості в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Розроблені заходи щодо реалізації Програми ефективного використання майна та  об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки (додатки 1 до Програми).

5. Ресурсне та фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування заходів, спрямованих на виконання Програми із районного бюджету здійснюватиметься в межах видатків, передбачених районним бюджетом на відповідний рік.

Обсяг фінансування протягом дії  Програми за рахунок коштів районного бюджету визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік.

Щорічно, після розробки програми економічного і соціального розвитку району і розгляду стану виконання даної Програми у відповідному році на сесії районної ради, Програма може коригуватись шляхом внесення до неї відповідних змін.

За прогнозними розрахунками загальний очікуваний обсяг фінансування Програми в 2020-2024 рр. становитиме:

тис.грн.

Фінансування Програми Роки Всього
2020 2021 2022 2023 2024
Кошти районного бюджету 190,0 190,0 190,0 190,0 190,0 950,0

          

           Кошторис видатків на ресурсне та фінансове забезпечення Програми наведений в додатку 2 до Програми.

 

 1. Очікуваний результат від використання та приватизації майна спільної  комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 рр.

 

п/п

Назва показника

 

2020

 

2021

 

2022 2023 2024 Всього
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Надходження коштів від  оренди, тис.грн 115,0 115,0 115,0 115,0 115,0 575,0
2 Надходження коштів від приватизації об’єктів комунальної власності, тис.грн 200,0 0 0 0 0 200,0
  Разом 315,0 115,0 115,0 115,0 115,0 775,0

 

 1. Організація та контроль за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснює заступник голови районної ради, постійна комісія районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації.

Відповідальним за розробку проекту Програми, внесенням пропозицій щодо виконання заходів даної Програми, її коригуванню, проведенням економічного  аналізу ефективності використання майна спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського  району є відділ комунального майна та зв’язків з громадськістю  Перечинської районної ради.

 

 

 

Додаток 1

до Програми

 

 

З А Х О Д И

щодо виконання Програми  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки

 

№ п/п Назва об’єкта та адреса Перелік запланованих до виконання заходів Джерело фінансу-вання Відповідальний виконавець Строки вико-нання
1 2 3 4 5 6
1. Будівлі та споруди майнового комплексу КСП «Турпрес»

м.Перечин,

вул.Ужгородська, 93

Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт, оренда, приватизація,

Проведення заходів з ліквідації юридичної особи

Реєстрація нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

 

Кошти районного бюджету, кошти підприємства та користувачів КСП «Турпрес»

Користувачі

 

 

Ліквідаційна комісія

 

 

Районна рада

 

2020-2024
2. Будівлі та споруди Перечинської  центральної районної лікарні м.Перечин, вул.Ужанська,8, вул.Садова, 59 Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт, оренда

 

 

Кошти районно­го та обласного бюдже­тів, орендарів сектор охорони здоров’я РДА,

КНП «Центр ПМСД», КНП «Перечинська райлікарня»

орендарі

Районна рада

2020-2024
3. Районний будинок культури та дозвілля

м.Перечин, вул.Ужгородська, 20

Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт

 

 

 

 

Кошти районно­го та обласного бюдже­тів, орендарів, користувачів сектор культури РДА, орендарі, користувачі

 

 

 

Районна рада

2020-2024
4. Приміщення ветаптеки,

м.Перечин,

пл.Народна, 2

Оренда, приватизація шляхом продажу на електронному аукціоні Кошти районно­го бюдже­ту Районна рада 2020-2024
5 Будівля адмінбудинку районної ради

м.Перечин,

пл.Народна, 16

Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт

Виготовлення технічного паспорта на нерухоме майно, проведення роботи щодо державної реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Кошти районно­го бюдже­ту, орендарів Районна рада, орендарі 2020-2024
6 Вбудовані приміщення (КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»)

м.Перечин,

пл.Народна, 19

Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт

 

 

 

Кошти користувача

 

 

 

Кошти районно­го бюдже­ту

 

Сектор освіти РДА

 

 

Перечинська районна рада

2020-2024
7 Вбудовані приміщення, в яких знаходиться дитяча бібліотека,

м.Перечин,

вул. Ужанська, 2

Поточний ремонт, реконструкція,

капітальний ремонт

 

Виготовлення технічної документації на право постійного користування земельною ділянкою, проведення роботи щодо державної реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Кошти районно­го бюдже­ту сектор культури РДА

 

 

Районна рада

2020-2024
8 Будівля

м.Перечин,

пл.Народна, 15

Поточний ремонт, реконструкція,

капітальний ремонт

 

Виготовлення  технічної документації на право постійного користування земельною ділянкою, проведення роботи щодо державної реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

 

Кошти районно­го бюдже­ту, користувачів

 

 

Районна рада, користувачі 2020-2024
9 Нежитлові приміщення (терцентр),

м.Перечин, пров.Ужанський, 5

Поточний ремонт, реконструкція,

капітальний ремонт

 

Виготовлення технічної документації на право постійного користування земельною ділянкою, проведення роботи щодо державної реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

 

Кошти районно­го бюдже­ту, користувача

 

Перечинський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 2020-2024
10 Залишки військового містечка (Полонина Руна) Виготовлення технічного паспорта на нерухоме майно та технічної документації на право постійного користування земельною ділянкою Кошти районно­го бюдже­ту Перечинська районна рада  

 

 

Додаток 2

до Програми

                                                         Кошторис

видатків на ресурсне та фінансове забезпечення

Програми  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки

тис. грн.

Роки 2020 2021 2022 2023 2024 Разом

              Видатки – усього тис.грн

           
Оплата робіт за виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна комунальної власності;

Оплата робіт за виготовлення технічної документації на земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти нерухомості комунальної власності;

Оплата робіт з проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації, передачі в оренду, оплата об’яв, оголошень та реклам в засобах масової інформації, нотаріальних дій, оплата послуг незалежних експертів з визначення технічного стану об’єктів нерухомого майна та інші витрати пов’язані із виконанням Програми

20,0 20,0 20,0 20,0 20,0 100,0
Утримання об’єктів спільної комунальної  власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, придбання господарських товарів 20,0 20,0 20,0 20,0 20,0 100,0
Поточний ремонт, капітальний ремонт, реконструкція об’єктів спільної комунальної  власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, придбання основного капіталу. 150,0 150,0 150,0 150,0 150,0 750,0
Разом 190,0 190,0 190,0 190,0 190,0 950,0

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту