Про продовження терміну дії договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року, укладеного між районною радою та громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини”

Керівники району взяли участь у Карпатському Форумі регіонального розвитку
Шановні працівники та ветерани легкої промисловості !

_________________  сесія VII скликання

Закарпатської області

Р І Ш Е Н Н Я

Від                           2018 року           №                                                      проект

м.Перечин

Про продовження терміну дії

договору  №13 безоплатного користування

(позички) майна від 21 квітня 2016 року,

укладеного між районною радою та громадською

організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини”

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 827 Цивільного кодексу України, статті 20 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, розглянувши заяву громадської організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” від 04 червня 2018 року про переукладення на новий термін договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року, укладеного з районною радою щодо приміщень, які знаходяться за адресою м.Перечин,  вул.Ужгородська, 93 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Продовжити дію договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року, укладеного між районною радою та громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини” щодо приміщень №1 та №7 (літ.А) другого поверху виробничого корпусу комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 27,3 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Жовтнева, 93 для здійснення статутних завдань організації, строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року, укладеного між районною радою та громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини” шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору №13 безоплатного користування (позички) майна від 21 квітня 2016 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін