Про надання дозволу на проведення капітальних ремонтів комунального майна
06.11.2019
06.11.2019

Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                          м.Перечин                                    №  608

Про продовження терміну дії

договору оренди комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Лопушанської-Гондорчин Мар’яни Антонівни від 03 жовтня 2019 року про продовження терміну дії договору оренди №38 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12.12.2016 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Продовжити фізичній особі-підприємцю Лопушанській-Гондорчин Мар’яні Антонівні, місце проживання (податкова адреса): м.Перечин, вул.Ломоносова, 14/1 термін дії договору оренди №38 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12.12.2016 року складських приміщень Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 34,9 м.кв. (поз.№9, літ.В), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 строком на 2 роки.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем додаткову угоду до договору оренди №38 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12.12.2016 року з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем додаткової угоди до договору оренди №38 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12.12.2016 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін