Про районний бюджет на 2019 рік
Про делегування повноважень

Про продовження терміну дії договору №12 безоплатного користування (позички) майна

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                                   м.Перечин                                    №  527

Про продовження терміну дії

договору №12 безоплатного

користування (позички) майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 827 Цивільного кодексу України, статті 20 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, розглянувши лист громадської організації  “Перечинська районна спілка ветеранів всіх війн” від 20 листопада 2018 року №18 про продовження договору №12 безоплатного користування  (позички) майна від 22.12.2014 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Продовжити громадській організації “Перечинська районна спілка ветеранів всіх війн ” термін дії договору №12 безоплатного користування (позички) майна до 04 грудня 2020 року включно.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору №12 безоплатного користування (позички) майна від 22.12.2014 року, укладеного між Перечинського районною радою та громадською організацією “Перечинська районна спілка ветеранів всіх війн” шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору №12 безоплатного користування (позички) майна від 22.12.2014 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін