Про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2
Про присвоєння чергового рангу

Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на аукціоні

Двадцять перша   сесія  УІІ скликання

14.12.2017                              м.Перечин                                    №     352

Про продаж об’єкта спільної комунальної

власності територіальних громад сіл, міста

Перечинського району на аукціоні

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), на виконання програми приватизації об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19.03.2015 року №490, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Бобича Ігоря Ладиславовича від 25 жовтня 2017 року   про намір придбати з аукціону нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А”  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А” в сумі 225580,80 гривень (в тому числі ПДВ 37596,80 грн.), визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Запропонувати об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлю, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А” до продажу на аукціоні. Встановити початкову ціну продажу об’єкта на аукціоні 225580,80 гривень (в тому числі ПДВ 37596,80 грн.).
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання відповідних договорів, пов’язаних з організацією та проведенням приватизації вищевказаного об’єкта приватизації.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін