Про районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018 – 2025 роки
21.03.2018
Про Програму соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 роки
21.03.2018

Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №   408

Про продаж об’єкта спільної комунальної

власності територіальних громад сіл, міста

Перечинського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 23 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, беручи до уваги протокол №1 проведення повторного аукціону з продажу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 09 лютого 2018 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити протокол №1 проведення повторного аукціону від 09 лютого 2018 року щодо продажу фізичній особі (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”), який проживає за адресою: (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”) нежитлової будівлі загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою м.Перечин, вулиця Будівельників, 5  “А” за ціною 225580,80 грн. (двісті двадцять п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят гривень 80 копійок) з ПДВ (у тому числі ПДВ – 37596,80 грн.), як єдиному покупцеві, який подав заяву на участь у повторному аукціоні (додається).
  2. Продати фізичній особі (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”), який проживає за адресою: (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”) нежитлову будівлю загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою м.Перечин, вулиця Будівельників, 5  “А” за ціною 225580,80 грн. (двісті двадцять п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят гривень 80 копійок) з ПДВ (у тому числі ПДВ – 37596,80 грн.), як єдиному покупцеві, який подав заяву на участь у повторному аукціоні.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. у п’ятиденний термін після прийняття цього рішення на підписання  з покупцем договору купівлі-продажу.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації,   інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін