Про районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018 – 2025 роки
21.03.2018
Про Програму соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 роки
21.03.2018
Показати всі

Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району

 

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  16.03.2018                             м.Перечин                                    №   408

 

 

Про продаж об’єкта спільної комунальної

власності територіальних громад сіл, міста

Перечинського району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 23 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, беручи до уваги протокол №1 проведення повторного аукціону з продажу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 09 лютого 2018 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

 

  1. Затвердити протокол №1 проведення повторного аукціону від 09 лютого 2018 року щодо продажу фізичній особі (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”), який проживає за адресою: (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”) нежитлової будівлі загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою м.Перечин, вулиця Будівельників, 5  “А” за ціною 225580,80 грн. (двісті двадцять п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят гривень 80 копійок) з ПДВ (у тому числі ПДВ – 37596,80 грн.), як єдиному покупцеві, який подав заяву на участь у повторному аукціоні (додається).
  2. Продати фізичній особі (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”), який проживає за адресою: (інформація відсутня на підставі Закону України “Про захист персональних даних”) нежитлову будівлю загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою м.Перечин, вулиця Будівельників, 5  “А” за ціною 225580,80 грн. (двісті двадцять п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят гривень 80 копійок) з ПДВ (у тому числі ПДВ – 37596,80 грн.), як єдиному покупцеві, який подав заяву на участь у повторному аукціоні.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. у п’ятиденний термін після прийняття цього рішення на підписання  з покупцем договору купівлі-продажу.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації,   інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

   Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту