Про  повторне звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення  Перечин-Свалява

06.11.2019
Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року, від 27.06.2019 року, від 08.08.2019 року)
06.11.2019

Тридцять шоста  сесія  УІІ скликання

31.10.2019                            м.Перечин                                    №    613

Про  повторне звернення депутатів Перечинської

районної ради Закарпатської області

щодо проведення ремонту автомобільної

дороги державного значення  Перечин-Свалява

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи  пропозицію  депутата  районної ради Лабича М.І. щодо проведення  капітального  ремонту    автомобільної дороги  державного значення   Перечин- Свалява,   районна рада вирішила:

1.Прийняти звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Перечин-Свалява.

2.Повторно направити звернення депутатів Перечинської  районної ради Закарпатської області  до  начальника  Служби автомобільних доріг у Закарпатській  області  Поповича  М.М. та депутата  Верховної  Ради   України  Лаби М.М. ( додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на   керуючого справами виконавчого апарату районної ради Цвіка Й.І.

Голова  ради                                                                 М.І.Ласкін

Депутату Верховної  Ради України

Лаба М.М.

Начальнику Служби автомобільних

доріг в Закарпатській області

Поповичу М.М

Депутатське звернення

Ми, депутати Перечинської районної ради УІІ скликання, повторно звертаємось до Вас стосовно необхідності вирішити питання ремонту автомобільної  дороги державного значення Т 07-12 Перечин-Свалява на ділянці дороги Свалявка-Оленівський перевал. Саме на цій ділянці дорога в незадовільному стані в межах перевалу, що викликає невдоволення жителів, як Перечинського та Свалявського району, туристів, які проїжджають через перевал та може призвести до припинення сполучення між Перечинським і Свалявським районами в зимовий період або спричинити аварійні ситуації.

Просимо якнайшвидше вирішити питання із ремонтом вищеназваної ділянки дороги до початку зимового періоду.

Про прийняте рішення просимо інформувати у визначений законодавством термін.

Звернення прийнято на засіданні тридцять шостої  сесії

районної ради УІІ скликання

Депутати Перечинської районної ради