Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки (із змінами від 14.07.2016 року, від 15.09.2016 року, від 08.12.2016 року, від 20.04.2017 року, 31.08.2017 року, від 18.10.2018 року, від 27.06.2019 року )
13.11.2019
Про звіт голови районної ради
13.11.2019

Про  план роботи районної ради на 2020 рік

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Тридцять сьома  сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ         проект

Від ______2019 року                      м.Перечин                                       №

Про  план роботи

районної ради на 2020 рік

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши та обговоривши план роботи  районної ради на 2020 рік,  районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити план роботи районної ради на 2020 рік (додається).
  2. Заступнику голови районної ради, головам постійних комісій, виконавчому апарату районної ради спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечити виконання запланованих заходів.
  3. Головам постійних комісій районної ради розглянути та погодити плани роботи постійних комісій на 2020 рік із урахуванням плану роботи районної ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М., постійну комісію з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв»язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                   М. І. Ласкін

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення районної ради

«Про план роботи районної ради на 2020 рік»

1.Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Відповідно    Регламенту роботи Перечинської районної ради VІІ скликання діяльність районної ради, її органів здійснюється згідно з планом роботи на рік, який розробляється з урахуванням пропозицій голови районної ради, президії,   постійних комісій, депутатів, а також голови районної державної адміністрації.

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях  районної ради вирішуються  питання затвердження плану роботи ради з урахуванням вимог статті 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики».

1. Мета та завдання прийняття рішення.

Проект рішення «Про план роботи районної ради на 2020 рік»   має на меті забезпечити порядок роботи районної ради у відповідності до чинного законодавства та основних принципів місцевого самоврядування, викладених у статті 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Проект рішення  розроблений відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » та не має ознак регуляторного акта і не підпадає під дію Закону України  «Про основні засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

1. Фінансово-економічне обґрунтування.

Не потребує залучення бюджетних коштів.

Начальник відділу організаційної роботи

та взаємодії з органами місцевого самоврядування                  Г.С.Белей